D.U.K

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

 • Kaip galiu užsakyti kreditingumo ataskaitą?

  Kaip galiu užsakyti kreditingumo ataskaitą?

  Galite užpildyti anketą on-line, kreiptis į mus telefonu arba atsiųsti užsakymą el.paštu ar faksu. Užsakydami telefonu ar siųsdami užsakymą pateikite kuo daugiau informacijos apie jus dominančią kompaniją. Geriausia, jei pateiksite jos identifikacinį numerį. Jei pildysite on-line anketą, galėsite pasirinkti tiesiai iš duomenų bazės.

 • Kokios yra kreditingumo ataskaitų kainos?

  Kokios yra kreditingumo ataskaitų kainos?

  Kreditingumo ataskaitų kainos priklauso nuo tokios ataskaitos paruošimo greičio, o taip pat šalies, kurioje yra dominanti kompanija. Kaina taip pat priklauso ir nuo užsakomų ataskaitų kiekio. Komercinį pasiūlymą paruošime gavę jūsų paklausimą.

 • Ar yra šalių, apie kurių kompanijas Creditreform negali pateikti jokios informacijos?

  Ar yra šalių, apie kurių kompanijas Creditreform negali pateikti jokios informacijos?

  Ne, tokių šalių nėra. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad kai kuriose šalyse Creditreform neturi savo biuro, todėl standartinės struktūros ataskaitą pateiks toje šalyje veikianti kompanija, turinti sutartį su Creditreform.

 • Ką reiškia "skolų išieškojimas"?

  Ką reiškia "skolų išieškojimas"?

  Terminas "skolų išieškojimas" paprastai naudojamas apibūdinti skolų išieškojimą kreditoriaus naudai, kai jis nebegali atsiimti savo lėšų pats ir perduoda išieškojimo teisę skolų išieškojimo įmonei. Creditreform specializacija - greitai ir efektyviai veikti, visų pirma, ikiteisminėmis priemonėmis, kad susidaręs įsiskolinimas būtų padengtas kaip įmanoma greičiau. Nelikus ikiteisminio išieškojimo galimybių, Creditreform gali imtis teisminio ar poteisminio išieškojimo.

 • Ar galima perduoti išieškojimui tik vieną skolą?

  Ar galima perduoti išieškojimui tik vieną skolą?

  Creditreform dirba su įmonėmis, t.y. siūlo įvairių skolų išieškojimą tik juridiniams asmenims. Mes neteikiame paslaugų privatiems asmenims (neišieškome skolų, kai vienas kitam yra skolingi fiziniai asmenys ir pan.)

 • Kokia informacija reikalinga norint perduoti skolą skolų išieškojimo agentūrai?

  Kokia informacija reikalinga norint perduoti skolą skolų išieškojimo agentūrai?

  Visų pirma, kreditorius turi su skolų išieškojimo agentūra pasirašyti skolos išieškojimo sutartį. Būtina pateikti skolos datą, sumą patvirtinančius dokumentus, t.y. sąskaitas-faktūras; paaiškinimą, kodėl susidarė skola.

 • Ar įmanoma perduoti išieškojimui skolas, kurios jau yra priteistos teismo?

  Ar įmanoma perduoti išieškojimui skolas, kurios jau yra priteistos teismo?

  Minėtų skolų išieškojimą vykdo teismo antstoliai. Creditreform gali tik prižiūrėti tokį išieškojimą, dirbdama tiesiogiai su už konkrečią skolą atsakingu antstoliu.

 • Kaip gauti prieigą prie Creditreform duomenų bazės?

  Kaip gauti prieigą prie Creditreform duomenų bazės?

  Pilną prieigą prie Creditreform Lietuva duomenų bazės cr.lt turi tik Creditreform Lietuva klientai. Kiekvienas klientas gauna prisijungimo duomenis, su kuriais gali patekti į duomenų bazę bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Prisijungimo duomenis gali gauti ir keli vienos įmonės darbuotojai. Dalį informacijos, sukauptos bazėje, galima pamatyti visiškai nemokamai - tiesiog užsiregistravus. 
   
  Registravimosi bazėje langas: spauskite čia

© 2021 Tarptautinis Creditreform susivienijimas

UAB "Creditreform Lietuva"

A. Jakšto 9-225
LT-01105 Vilnius

Tel. num.: +370 52 66 13 80
Faksas: +370 52 79 13 08
 
info@creditreform.lt
www.creditreform.lt
 
VAT number: LT222827314

Kontaktai