Daugiau bendros informacijos apie apsilankymą mūsų svetainėje

Jūsų asmens duomenis tvarkome konfidencialiai ir laikydamiesi įstatymų nustatytų duomenų apsaugos taisyklių.

Mūsų svetainė paprastai gali būti naudojama nepateikiant jokių asmens duomenų. Tiek, kiek asmens duomenys (pvz., vardas, pavardė, adresas ar el. pašto adresai) yra renkami mūsų svetainėje, tai visada daroma savanoriškai, kiek tai įmanoma.

Norime atkreipti dėmesį, kad duomenų perdavimas internetu (pvz., bendraujant el. paštu) gali turėti saugumo spragų. Neįmanoma visiškai apsaugoti duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos. 

Slapukai

Kai kurios svetainės naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukai nepažeidžia jūsų kompiuterio ir juose nėra virusų. Slapukai padeda padaryti mūsų pasiūlymą patogesnį, veiksmingesnį ir saugesnį. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir išsaugomi jūsų naršyklėje.

Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra vadinamieji „seanso slapukai“. Po apsilankymo jie automatiškai ištrinami. Kiti slapukai lieka saugomi jūsų galutiniame įrenginyje, kol juos ištrinate. Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę kito apsilankymo metu.
Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtumėte informuoti apie slapukų nustatymą ir leisti slapukus tik atskirais atvejais, tam tikrais atvejais arba apskritai neįtraukti slapukų priėmimo ir aktyvuoti automatinį slapukų ištrynimą, kai naršyklė uždaroma. Jei slapukai yra išjungti, šios svetainės funkcionalumas gali būti apribotas. 
 

Forma kontaktams ir e-mail

Mūsų svetainėje yra forma kontaktams, kurią naudodami galite susisiekti su mumis elektroniniu būdu. Jei pasinaudosite šia galimybe, įvesti duomenys bus perduoti mums ir išsaugoti.
Arba galite susisiekti su mumis nurodytu el. pašto adresu. Tokiu atveju su el. paštu perduoti vartotojo asmens duomenys bus saugomi.
Atsižvelgiant į tai, duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims. Duomenys bus naudojami tik seanso metu. Jūs turite galimybę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą dėl duomenų saugojimo šiuo tikslu. Jei tuo pasinaudosite, jūsų kontaktiniai duomenys bus ištrinti. 
 

Google reCAPTCHA 

Savo svetainėse naudojame „Google reCAPTCHA“ (toliau „reCAPTCHA“). Teikėjas yra „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA („Google“).
„reCAPTCHA“ tikslas – patikrinti, ar duomenis į mūsų svetainę (pvz., kontaktinėje formoje) įvedė žmogus, ar automatizuota programa. Norėdami tai padaryti, reCAPTCHA analizuoja svetainės lankytojo elgesį pagal įvairias charakteristikas. Ši analizė pradedama automatiškai, kai tik svetainės lankytojas įeina į svetainę. Analizei reCAPTCHA įvertina įvairią informaciją (pvz., IP adresą, kiek laiko svetainės lankytojas praleidžia svetainėje arba vartotojo atliekamus pelės judesius). Analizės metu surinkti duomenys perduodami Google.
„reCAPTCHA“ analizė atliekama visiškai fone. Svetainės lankytojai neinformuojami, kad vyksta analizė.
 

Duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f dalimi. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą apsaugoti savo žiniatinklio pasiūlymus nuo įžeidžiančio automatinio šnipinėjimo ir nuo SPAM.
Daugiau informacijos apie „Google reCAPTCHA“ ir „Google“ privatumo politiką rasite šiose nuorodose: www.google.com/intl/de/policies/privacy/ ir www.google.com/recaptcha/intro/android html. 
 

Privatumas

Visų pirma, mūsų duomenų bazėje yra saugoma informacija apie vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, adresą, šeimyninę padėtį, profesinę veiklą ir finansines aplinkybes, bet kokius įsipareigojimus ir informacija apie mokėjimo elgesį. 
Dalis duomenų gaunama iš viešai prieinamų šaltinių, tokių kaip viešieji registrai, internetas, spauda ir kitos žiniasklaidos priemonės, taip pat perduodami duomenys apie neapmokėtas gautinas sumas. 
Surinktų duomenų tvarkymo tikslas – suteikti informaciją apie prašomo asmens/įmonės kreditingumą, įskaitant kitą kreditingumui svarbią informaciją, ir naudoti ją tiesioginei reklamai/rinkodarai. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra ES BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Jeigu Creditreform, kaip išieškojimo agentūra, nagrinės pretenziją Jums kaip skolininkui, tam reikalingi duomenys taip pat bus tvarkomi Creditreform inkasavimo srityje. 
 

Šifravimas

Siekdami užtikrinti Jūsų duomenų saugumą perdavimo metu, naudojame pažangiausius šifravimo metodus (pvz., TSL) per HTTPS.