Tapkite Creditreform nariu

Kalbant apie saugius verslo sandorius – naudodamiesi ekonominiais duomenimis, skolų išieškojimo paslaugomis ar specialiai pritaikytais sisteminiais sprendimais galime optimizuoti jūsų verslo procesus.

Tapkite „Creditreform“ bendruomenės dalimi

Su mumis jūs nesate tiesiog „tik klientas. Pasirinkę mūsų paslaugas, tapsite didelės Creditreform bendruomenės nariu. Apie 158 000 įmonių jau pasitiki mūsų ilgamete patirtimi ir naudojasi mūsų visapusiškais sprendimais – nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Turėdami 128 biurus vien Vokietijoje, garantuojame, kad būsime šalia jūsų. Mūsų vietiniai ekspertai padės jums visais klientų valdymo aspektais – nuo ​​verslo inicijavimo, kredito vertinimo ir mokėjimų apdorojimo iki skolų išieškojimo ir ne tik. O naudodamiesi mūsų internetinėmis paslaugomis jūs, kaip narys, galite mėgautis patogia ir greita prieiga prie mūsų paslaugų – visą parą, kada tik norite.

Įsitikinkite mūsų pasiūlymais ir pasinaudokite Creditreform narystės privalumais.

 

Tapk nariu

Norite individualaus pasiūlymo, norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas ar turite klausimų dėl narystės? Mielai patarsime asmeniškai! Tiesiog užpildykite šią formą – žinoma, be jokių įsipareigojimų. Mes persiųsime jūsų užklausą, o mūsų ekspertai susisieks su jumis kuo greičiau.

 

Creditreform Lietuva

Jūsų pranašumas

  • Esame jūsų partneris, kai kalbama apie saugius verslo sandorius – su ekonominiais duomenimis, skolų išieškojimo paslaugomis ar specialiai pritaikytais sisteminiais sprendimais optimizuojame jūsų verslo procesus.
  • Pasitikite rinkos lyderiu – 7 iš 10 verslo ataskaitų Vokietijoje pateikia Creditreform, kurias sudaro daugiau nei 1000 analitikų visame pasaulyje.
  • Mes esame dėl jūsų – apie 4500 darbuotojų visame pasaulyje yra asmeniškai jums prieinami.
  • Jūs gaunate naudos iš mūsų verslo bendruomenės – per išskirtinius skolų išieškojimo duomenis, keitimąsi mokėjimo patirtimi ir dar daugiau.
  • Mes palaikome jus visame pasaulyje – su 23 nacionalinėmis įmonėmis Europoje ir Kinijoje bei pasauliniu partnerių tinklu.
  • Turite apžvalgą – su skaitmeninėmis paslaugomis visą parą, nemokamu žurnalu „Creditreform“ ir gausiu seminarų asortimentu.

Žurnalas „Creditreform“.

Mėgstate mąstyti už lauko ribų ir domitės tokiomis temomis kaip verslo valdymas, žmogiškieji ištekliai, rinkodara, finansavimas, mokesčiai, IT ir daug daugiau? Tuomet žurnalas „Creditreform“ jums siūlo būtent tai, ko ieškote. Jis leidžiamas kartą per mėnesį bendradarbiaujant su Handelsblatt leidybos grupe ir nemokamai siunčiamas Creditreform nariams. Ne nariai gali užsiprenumeruoti žurnalą čia: Creditreform Magazine