Rinkos analizė ir klientų duomenys

Teikdami rinkodaros paslaugas teikiame jums naujausius klientų duomenis ir rinkos informaciją bei padedame identifikuoti klientų potencialą pagal mūsų analizę.

Mes optimizuojame jūsų klientų valdymą ir nustatome pardavimo potencialą

Ar tiksliai žinote savo rinkas ir tikslines grupes? O ar žinote, kurie santykiai su klientais yra ypač pelningi? Dabartinė klientų ir rinkos informacija yra labai svarbi, jei tikslingai planuojate rinkodaros ir pardavimo priemones ir norite užtikrinti įmonės sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Nes tik tos įmonės, kurios supranta savo rinkas ir teisingai save pozicionuoja – ypač tuose sektoriuose, kur yra didelė konkurencija – gali išnaudoti savo pardavimų potencialą.

Tai apima tokias priemones kaip vertingų klientų išlaikymas ir patrauklių naujų klientų įgijimas. Tam svarbios prielaidos yra saugomi klientų duomenys ir informacija apie tinkamas tikslines grupes. Mes padedame jums teikdami išsamius rinkodaros duomenis ir analizę, kad parodytume jūsų potencialą klientų bazėje, apibrėžtume jūsų tikslines grupes ir identifikuotume potencialius naujus klientus. Taip pat užtikriname, kad jūsų duomenų bazė visada būtų atnaujinta.

 

Creditreform Lietuva

Turime tinkamą sprendimą - pasirinkite

Creditreform-Maerkte-Standorte-950x503.jpg

Analizuokite rinkas ir vietas

Ar norėtumėte sužinoti, kokias pozicijas jūsų įmonė užima jums aktualiose rinkose ir kokia yra jūsų įsiskverbimas į rinką? Jūsų klientų duomenis ir rinkos potencialą įvertiname atlikdami rinkos analizę. Ieškote naujų vietų savo įmonei? Esamus ir planuojame naujus filialus atsižvelgdami į konkurencinius veiksnius, uždarbio potencialą, infrastruktūrą ir artumą prie potencialių perkamųjų galių, naudodamiesi vietos analize.

Creditreform Lietuva
Creditreform-Kunden-Akquise-Bindung-950x503.jpg

Nustatykite tikslines grupes ir klientus

Ieškote naujų potencialių klientų ar norėtumėte rasti vertingų klientų? Atliekame tikslinės grupės analizę ir praturtiname Jūsų duomenis pramonės kodu, įmonės dydžiu ir kitomis svarbiomis charakteristikomis. Ar norėtumėte sužinoti, kas apibūdina geriausius jūsų klientus ir kiek potencialo yra jūsų klientų portfelyje? Mes nustatome tikslines grupes, atitinkančias jūsų geriausių klientų profilį, ir atskleidžiame konkrečius klientų bei rinkos segmentų poreikius.

 

Creditreform Lietuva

Mūsų rinkodaros paslaugų pranašumai

  • Aukščiausi kokybės standartai, susiję su mūsų tiriamais ir prieinamais duomenimis.

  • Tikslus tikslinių grupių nustatymas naudojant protingus analizės metodus ir visapusišką adresų valdymą.
  • Atnaujinimas dėl nuolatinės klientų duomenų priežiūros.

  • Sutaupoma rinkodaros ir pardavimo išlaidų, nes dabar klientai kreipiami tikslingai ir išlaikomi ilgą laiką.
  • Informacija iš vieno šaltinio, nuo duomenų priežiūros iki rinkodaros duomenų teikimo ir analizės

     

 

Mūsų sprendimai jums ir jūsų įmonei

Savo rinkodaros paslaugomis norėtume parodyti jums potencialą ir riziką, kad galėtumėte efektyviai panaudoti rinkodaros ir pardavimo priemones. Padedame įvertinti Jūsų rinkos galimybes, rasti Jūsų įmonei tinkamas vietas arba išfiltruoti klientų segmentus, kurie entuziastingai vertina Jūsų produktus ar paslaugas. Atitinkami duomenys, kurie visada turi būti atnaujinami, yra labai svarbūs visoms veikloms, kad jūsų įmonės klientų valdymas veiktų kuo efektyviau. Norėdami tai padaryti, atidžiai peržiūrime jūsų klientų duomenų bazę ir užtikriname optimizavimą arba nustatome, kurie santykiai su klientais yra susiję su rizika ir kurie siūlo didelį potencialą. Savo paslaugas visada pritaikome prie Jūsų asmeninių poreikių.

 

Contact form