Rinkos ir Vietos

Mūsų rinkos analizės pagalba galima įvertinti Jūsų klientų duomenis ir nustatyti rinkos potencialą, kad galėtumėte efektyviai panaudoti rinkodaros ir pardavimo priemones.

Nustatykite rinkos galimybes ir nustatykite vietos potencialą

Klientų pažinimas yra ne vienintelis sėkmingo verslo veiksnys, bet ir atitinkamų rinkų tyrimas. Nes jei nežinote, kaip vystosi jūsų pramonė ir kaip atstovaujama jūsų paties pozicijai rinkoje, jūs negalite efektyviai panaudoti rinkodaros ir pardavimo priemonių. Norint gauti šią informaciją, rekomenduojama atlikti profesionalią rinkos analizę, kurios pagalba galėsite nustatyti savo įsiskverbimą į rinką, potencialą ir riziką.

Strateginiam įmonės planavimui taip pat svarbu atsižvelgti į konkrečios vietos sėkmės kriterijus: atlikdami vietos analizę, galite įvertinti esamus padalinius ir optimaliai suplanuoti naujas vietas, atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip uždarbio potencialas, infrastruktūra ir konkurencija. Sužinosite, kur gyvena jūsų pasiturinčios tikslinės grupės, kur paklausūs jūsų produktai ar paslaugos ir kur jums tinkamiausia konkurencinė situacija.

 

Creditreform Lietuva

Turime tinkamą sprendimą - pasirinkite

MARKUS

Ermöglicht umfangreiche Analysen zu Marktgebieten, Branchen und weiteren Faktoren. Die Marketing-Datenbank enthält detaillierte und verlässliche Informationen zu mehr als 2,2 Millionen wirtschaftsaktiven Unternehmen aus Deutschland, Österreich und Luxemburg.

Rinkos ir vietos

Amadeus

Wirtschaftsdaten zu mehr als 24,5 Millionen öffentlichen und privaten Unternehmen aus 45 Ländern Europas.

Štai kodėl informacija apie rinkas ir vietas yra svarbi

 • Štai kodėl informacija apie rinkas ir vietas yra svarbi

  Mūsų rinkos analizės prasideda ten, kur jūs patys nepasieksite: įvertiname jūsų klientų duomenis ir rinkos potencialą pagal kreditingumo aspektus ir esamą rinkos informaciją bei įvairiais statistiniais metodais parodome jums perspektyvius klientų segmentus. Tiek B2B, tiek B2C versle. Mes nustatome jūsų situaciją rinkoje ir nustatome, kiek pažengėte į rinką.

  Naudojame vietos analizę, kad nustatytų, kiek pelninga yra dabartinė jūsų įmonės vieta ir kur galite rasti geriausius vietos veiksnius. Kartu pateikiamos tokios temos kaip pardavimo srities analizė, plėtros planavimas ar filialų tinklo planavimas.

  Padidinkite savo duomenų bazės potencialą

  Klientų, rinkų ir vietovių išmanymas yra labai elementarus veiksnys norint įgyti pranašumą prieš konkurentus. Jūsų pačių klientų duomenų bazė siūlo didelį potencialą. Mūsų darbas yra optimizuoti, papildyti ir nuolat atnaujinti jūsų duomenų bazę. Tai galima padaryti per mūsų galingą duomenų auditą, kurį naudojame jūsų įmonės duomenų bazei tirti. Privalumai:

 • Duomenų bazės analizės rezultatus pateiksime per kelias dienas.
 • Duomenų auditas parodo jūsų duomenų bazės stipriąsias ir silpnąsias puses.

 • Nauji duomenų įrašai įvedami lengvai, greitai ir patogiai.