skolų išieškojimas ir gautinos sumos

Profesionaliai valdydami gautinas sumas padėsime jums visame išieškojimo procese, užkirsime kelią mokėjimų nevykdymui ir užtikrinsime jūsų likvidumą.

Efektyvus gautinų sumų valdymas jūsų sėkmei

Jūsų klientas laiku neapmokėjo sąskaitų? Tada turėtumėte imtis atitinkamų veiksmų, kad gautumėte mokėjimus. Įmonėms gerai veikianti gautinų sumų valdymo sistema yra labai svarbi ilgalaikei sėkmei rinkoje. Pagrindinis tikslas – išvengti mokėjimų nevykdymo ir efektyviai spręsti jau atsiradusias neapmokėtas skolas. Tai taip pat apima prevencines priemones, kurios prasideda nuo tinkamo sutarties sudarymo prieš sudarant verslo sandorį.

Juk pradelstos sąskaitos apkrauna jūsų įmonę keliais lygmenimis vienu metu: gautinų sumų išieškojimas ne tik gali užtrukti daug laiko, bet ir visada susijęs su išlaidomis. Taip yra todėl, kad gautinos sumos pririša jūsų kapitalą, kuris savo ruožtu nėra skirtas naujoms investicijoms. Naudodami profesionalius sprendimus visais gautinų sumų valdymo aspektais, galime suteikti visapusišką pagalbą ir užkirsti kelią mokėjimų nevykdymui, operatyviai surinkti gautinas sumas ir valdyti visą procesą.

 

Kad ir kokia būtų jūsų situacija – mes turime tinkamą sprendimą

Creditreform-Inkasso-neu-950x503.jpg

Mokėjimo reikalavimai

Mes siūlome jums pritaikytus sprendimus dėl pradelstų gautinų sumų išieškojimo – nuo ​​ikiteisminio skolos išieškojimo iki teisminio skolinimo procedūrų ir vykdymo priemonių inicijavimo iki ilgalaikės vykdytinų reikalavimų stebėsenos. Mūsų paslaugos užtikrina, kad mokėjimai būtų gauti greitai – net jei jūsų verslo partneris yra užsienyje.

 

Creditreform Lietuva
950x503-kreditversicherung.jpg

Apsaugokite gautinas sumas

Norėdami užtikrinti jūsų gautinas sumas, siūlome įvairių rūšių blogų skolų arba komercinio kredito draudimą (WKV). Kreditingumo patikrinimų, skolų išieškojimo ir draudimo derinys leidžia lengvai apsidrausti nuo rizikos ir veiksmingai apsaugoti nuo mokėjimų nevykdymo ir žalos, kurią sukelia pavėluotas mokėjimas.

 

Creditreform Lietuva
Creditreform-Verkauf-Forderung-Rechnung-950x503_01.jpg

Parduokite gautinas sumas

Ar jums reikia greito likvidumo, kad būtų suteikta didesnė finansinė veiksmų laisvė, jūsų augimo planų saugumas ir tuo pačiu metu gautinų sumų valdymas? Tuomet faktoringas – jūsų sąskaitų faktūrų pardavimas – yra tinkamas sprendimas.

 

Creditreform Lietuva
Creditreform-Inkasso-Zahlung-leisten-950x503.jpg

Atlikite mokėjimus

Gavote mokėjimo prašymą iš Creditreform ir norėtumėte greitai išspręsti šį reikalą? Keliais žingsniais paaiškinsime, su kuo galite susisiekti, kaip atlikti mokėjimus ir kokios yra bendros galimybės.

Creditreform Lietuva

Inkaso ir gautinų sumų valdymas su kompetentinga pagalba

Mums gautinų sumų valdymas prasideda ne tik nuo išieškojimo. Mes palaikome jūsų verslo procesus nuo pat pradžių ir optimizuojame jūsų gautinų sumų valdymą ilgalaikėje perspektyvoje. Nemokėjimo atveju jūsų pretenzijas užtikriname priminimo paslauga, kuri apima nuo ikiteisminio skolų išieškojimo iki teisminio įspėjimo ir nuosavybės stebėjimo. Jei siūlote prekes ar paslaugas už sąskaitą, taip pat turite galimybę iš anksto išsiaiškinti klientų mokumą ir apsisaugoti nuo neatsiskaitymo – pvz. su komercinio kredito draudimu. Jei norite išplėsti savo likvidumo apimtį, siūlome įsigyti neapmokėtas gautinas sumas su Crefo Factoring. Natūralu, kad į mus galite kreiptis visiškai pasitikėdami bet kuriame proceso etape: laukdami, jau išsiuntus priminimus arba vadovaudamiesi gautinų sumų įvardijimu. Džiaugiamės galėdami patarti ir pritaikyti sprendimus pagal jūsų individualius poreikius.

 

Privalumai: kas kalba už mus?

 • Profesionalus skolų išieškojimas iš vienų rankų

 • Asmeninis vietinis kontaktinis asmuo

 • Didelis sėkmės rodiklis dėl Creditreform mokumo duomenų

 • Individualus mūsų kolekcijos ekspertų požiūris

 • Į sėkmę orientuotos surinkimo sąlygos

 • Kasmėnesinis surinkimo likučių išmokėjimas

 • Lengvas skolų išieškojimo bylų perdavimas

 • Naujausia įžvalga apie kolekcijų apdorojimą

 • Skolų išieškojimo bylų priėmimas užsienyje

 • Sąžiningas elgesys su skolininkais

   

   

   

Contact form