Skolų išieškojimas per Creditreform

Neapmokėtos sąskaitos faktūros gali greitai atsidurti verslo savininkams sudėtingoje padėtyje. Čia galite sužinoti, kaip apsisaugoti nuo sąskaitų faktūrų neapmokėjimo.

Visapusiški sprendimai jūsų gautinų sumų valdymui

Jei svarbus klientas savo sąskaitas apmoka lėtai arba net visai neapmoka, tai gali reikšti, kad jums gresia daug. Taip yra todėl, kad pradelstos gautinos sumos reiškia daugiau darbo, laiko vėlavimo, santykių su klientais neapibrėžtumo ir galbūt įtakos kitam verslui. Tai apima tokias priemones kaip priminimų formavimas ir siuntimas bei mokėjimų rinkimas. Gautinose sumose ar vertybiniuose popieriuose esantys pinigai gali turėti įtakos jūsų ekonominei padėčiai – nėra neįprasta, kad pavėluoti mokėjimai sukelia likvidumo kliūtis.

Ar norėtumėte, kad jūsų gautinų sumų valdymas būtų efektyvesnis, greitai surinktumėte sąskaitų faktūrų sumas ar būtų pradėtos teisinės skolinimo procedūros? Konsultuojame asmeniškai ir padedame su tinkamais gautinų sumų sprendimais: nuo priminimo ir inkaso pavedimų perdavimo, gautinų sumų išieškojimo šalyje ir užsienyje iki nuosavybės teisių stebėjimo ir ne tik.

 

Creditreform Lietuva

Kad ir kokia būtų jūsų situacija – turime tinkamą sprendimą

Creditreform-Auslandsinkasso-950x503.jpg

Užsisakykite tarptautinį skolų išieškojimą dabar

Ar jūsų skolininkas yra užsienyje? Mūsų tarptautinio tinklo dėka atgauname jūsų gautinas sumas visame pasaulyje. Išmanome konkrečiai šaliai būdingą verslo kultūrą, teisinę sistemą ir kalbame jūsų skolininko kalba.

Creditreform Lietuva

Kai klientai nemoka: Skolų išieškojimo ir gautinų sumų valdymo sprendimai

Mūsų sprendimai taupo laiką ir pinigus ir visada yra pritaikyti prie jūsų poreikių. Su Jumis skaidriai deriname priemones ir procesus bei inicijuojame didžiausią sėkmę žadančius žingsnius. Jei priminimai neduoda norimo rezultato, mes palaikome jus ikiteisminiame ir teisminiame išieškojimo metu bei lydime viso proceso metu. Tai darydami įsitikiname, kad išnagrinėsime jūsų individualų atvejį teisiniu požiūriu ir greitai jį įgyvendinsime. Mūsų paslaugų apžvalga:

 • Sumažinti naštą jūsų apskaitos skyriui ir verslo procesams
 • Jūsų verslui pritaikyta įspėjimo sistema
 • Mokėjimų nevykdymo sumažinimas ir likvidumo užtikrinimas
 • Neapmokėtų gautinų sumų išieškojimas / Susirašinėjimas su skolininku
 • Koordinuotų surinkimo priemonių įgyvendinimas
 • Saugumo stebėjimas be išlaidų rizikos

 • Tikslinis vykdymas
 • Didesnės sėkmės galimybės
 • Užsienio reikalavimų vykdymas
 • Profesionalus ir rimtas gautinų sumų valdymas
 • Sąžiningas elgesys su skolininkais ir skaidrumas kreditorių atžvilgiu

Viskas iš vieno šaltinio: nuo ikiteisminio skolų išieškojimo iki nuosavybės teisių stebėjimo

 • Ikiteisminis skolų išieškojimas

  Daugumą skolų išieškojimo užduočių atliekame ne teismo tvarka, t.y. be advokato. Tikslas aiškus: greitas pinigų surinkimas be didelių išlaidų ir didelių pastangų Jums. Mūsų specialistai tiesiogiai išnagrinės Jūsų bylą ir ištirs Jūsų skolininko ekonominę padėtį. Tada išduodame priminimus raštu ir telefonu, taip pat derinamės dėl sumų ir mokėjimų.

   

 • Teismo įspėjimo procedūra

  Jei ikiteisminės priemonės neduoda rezultatų, kitas žingsnis yra teisminio įspėjimo procedūra, kurią pradėsime jūsų prašymu. Iš anksto dar kartą atliksime skolininko ekspertizę, kad tiksliai išsiaiškintume, ar teisminis perspėjimo procesas jums yra prasmingas. Tokiu atveju palydėsime jus nuo pavadinimo iki tolesnių priemonių. Patirtis rodo, kad daugelis skolininkų sumoka gavę vykdomąjį raštą.

   

 • Uždarymas

  Jei vykdomasis raštas taip pat nepasiekė norimos sėkmės, vykdomas vykdymas. Išnagrinėsime, kurie variantai jums bus naudingiausi ir pasieksime norimos sėkmės. Be to, imsimės susirašinėjimo su teismais ir antstoliais.

 • Pavadinimo stebėjimas

  Jei teismo sprendimas negali būti įvykdytas, mes ir toliau padėsime jums ir nuo tada stebėsime jūsų skolininką. Kreditoriaus nuosavybė galioja 30 metų – jeigu per šį laikotarpį pasikeis skolininko turtinė padėtis, pasirūpinsime, kad būtų atnaujinti priverstinio vykdymo bandymai.

Contact form