Kreditingumo ir rizikos vertinimas

Naudodamiesi mūsų renkama ir tvarkoma verslo informacija teisingai ir savalaikiai įvertinsite savo klientus, pasversite verslo riziką bei verslo galimybes – tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Patikrinsime jūsų klientus ir verslo partnerius

Ar tiksliai žinote, kokia yra jūsų verslo partnerių ir klientų ekonominė padėtis? Galbūt ieškote sprendimų, kurie užtikrintų jūsų verslo sprendimų saugumą? Su mūsų ruošiamomis išsamiomis verslo ataskaitomis turėsite galimybę teisingai įvertinti naujus ir esamus klientus bei pasverti verslo riziką ir verslo galimybes – tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Lydėsime jus per visą verslo ciklą – nuo ​įgytų klientų valdymo, įsiskolinimų įvertinimo ir mokėjimų priežiūros. Turėdami platų naujausios informacijos spektrą, suteiksime jums didesnes galimybes valdyti pinigų srautus ir tapti pranašesniems prieš konkurentus. Turime optimalius sprendimus patiems įvairiausiems poreikiams, ar tai būtų kreditingumo informacija, ar bendri įmonės duomenys, ar analizė, ar išorinių mokėjimų patirtis, ar monitoringas.
 

 

Creditreform-Bonitaet-Unternehmen-950x503.jpg

Patikrinkite įmonių kreditingumą ir stebėkite įmones

Į klausimą, ar „įmonė-mano klientė“ yra moki, atsakysime savo informaciniais produktais – nuo ​​trumpos „šviesoforo“ ataskaitos iki išsamios aukščiausios kokybės ataskaitos. Ar norėtumėte stebėti įmonę ilgesnį laiką? Mūsų monitoringo sprendimai perspės jus apie bet kokius svarbius jūsų klientų pokyčius.
 

 

Creditreform Lietuva
Creditreform-Unternehmensinformationen-950x503.jpg

Peržiūrėkite įmonės duomenis ir gaukite analizę

Ar norėtumėte užtikrinti, kad informacija apie jūsų klientus būtų naujausia ir kiek galima labiau detali?  Mūsų įmonės specialistai tuo pasirūpins.  Ar norėtumėte pasverti riziką ir tiksliai nustatyti pardavimo potencialą? Atliksime dominančių įmonių ekonominę analizę, įvertinsime rinkos ir konkurencinę situaciją.
 

Creditreform Lietuva
creditreform-finanzkommunikation-950x503.png

Pasikeiskite mokumo patirtimi ir sustiprinkite pasitikėjimą Jūsų verslu

Ar norėtumėte sužinoti, kaip jūsų klientai moka kitiems tiekėjams? Įsigykite mūsų duomenų apie mokėjimų patirtį (Vokietijos mokėjimų patirties fondą – DRD), kad galėtumėte patikimai įvertinti savo klientus. Jei savo ruožtu norėtumėte aktyviai pranešti apie savo gerą kreditingumą, galite identifikuoti save naudodami mūsų kreditingumo pažymėjimą.

Creditreform Lietuva

Tikslus įvertinimas: CR reitingas

CR reitingas leidžia greitai ir kokybiškai įvertinti kliento ar verslo partnerio mokumą ir prognozę ateičiai. Analizuojama daugybė įvairios informacijos apie pačią įmonę, apie rinką, kurioje veikia įmonė. Visi duomenys pasveriami pagal aktualumą ir sujungiami į bendrą reikšmę, išreikštą triženkliu skaičiumi, kuris parodo, kaip mes vertiname mokėjimo nevykdymo tikimybę. CR reitingo vertė gali būti nuo 100 iki 500 arba 600. Kuo didesnis skaičius, tuo situacija tikrinamoje įmonėje prastesnė. Užsakę CR reitingą, gausite pagrįstą dominančios įmonės įvertinimą ir galėsite priimti tolimesnius verslo sprendimus.

Nuolat tobuliname mokumo indekso skaičiavimo metodą. Taikomi sudėtingi matematinės-statistinės analizės metodai. Atsižvelgiama į struktūrinius ekonominės struktūros pokyčius, taip pat į įsipareigojimų nevykdymo tikimybę atskiruose rinkos segmentuose.

Duomenų kokybė: informacija apie jūsų sėkmę

Be rimtos, objektyvios, įvairius verslo aspektus apimančios informacijos neįmanoma nuspręsti, bendradarbiavimas su kuriuo verslo partneriu bus sėkmingas, o kur susidursite su mokumo problemomis. Todėl renkame duomenis iš daugybės šaltinių ir kasdien tikriname, ar duomenys yra tinkami ir kokybiški. Mūsų informacijos šaltinių sąraše: Registrų centro duomenys apie įmonės registraciją, akcininkus, finansinę atskaitomybę, areštus, bankrotus, Sodros ir VMI duomenys apie įsiskolinimus, darbuotojus ir mokamus atlyginimus, kita informacija iš viešai prieinamų ir uždarų registrų, žiniasklaidos, kitų rinkos dalyvių pranešimai apie mokėjimų ir įsipareigojimų vykdymo patirtį, o taip pat informacija ir iš pačios tikrinamos įmonės. Visa tai, o taip pat Creditreform specialistų atliekama mūsų duomenų bazėje sukauptų duomenų analizė bei sugretinimas, padeda susidaryti įspūdį apie tikrąją dominančios įmonės situaciją.

 

Kodėl mes?

  • Patikimas kredito įvertinimas

  • Aukščiausia duomenų kokybė ir šviežumas

  • Momentalios kreditingumo ataskaitos apie daugelio pasaulio šalių įmones

  • Galimybė pritaikyti mūsų verslo duomenis, gauti automatizuotai

  • Invidualios konsultacijos, mokymai ir asmeniniai kontaktai

  • Duomenų ir asmens informacijos  saugumas

Contact form