Įmonių kreditingumas

Mūsų kredito reitingai leidžia tiksliai įvertinti savo verslo partnerius ir priimti saugius sprendimus B2B srityje.

Verslo partnerių žinios yra labai svarbios

Jei norite užmegzti verslo santykius su kita įmone, jums reikia atitinkamos informacijos aie savo konkurentą. Visų pirma, tai padeda užtikrinti jūsų ekonominę sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Savo kredito reitingais padedame teisingai įvertinti verslo partnerius ir priimti saugius sprendimus B2B versle.

Verslo informacija apie įmones

Kaip verslininkas, turėtumėte būti informuotas apie įmonių, su kuriomis norite dirbti ar sudaryti naują sutartį, kreditingumą. Mat mokėjimo sunkumai, atsiskaitymo nevykdymai ar sąskaitos, kurių apmokėjimo tenka laukti ilgai, ne tik erzina, bet ir susijusios su padidintomis pastangomis. Be to, neapmokėtos sąskaitos faktūros gali smarkiai paveikti jūsų įmonės likvidumą.

Norėdami to išvengti, siūlome įvairią informaciją apie įmones Lietuvoje ir užsienyje. Be to, mes taip pat siūlome efektyvius stebėjimo sprendimus, kurie garantuoja įmonės priežiūrą ilgesnį laiką – įskaitant pranešimus apie pasikeitimus.

 

Creditreform Lietuva

Premium informacija

Visapusiškas paketas didelės rizikos verslo sprendimams. Be kreditingumo tobulinimo, gausite išsamias metines finansines ataskaitas, pagrindinius balanso rodiklius ir išorinių mokėjimų patirtį, įskaitant dvylikos mėnesių stebėjimą.

Creditreform Bonität Unternehmen Prüfung

Kredito ataskaita

Detalus sandorių įvertinimas didesnės rizikos srityje. Be Creditreform kreditingumo indekso, taip pat gausite balanso duomenis, informaciją apie sektorius, esamus ir istorinius verslo duomenis bei informaciją apie mokėjimo būdą.

Kompaktiška informacija

Pagrįstas vidutinės rizikos sandorių vertinimas. Be Creditreform kreditingumo indekso ir bendrųjų pagrindinių duomenų, taip pat gausite aktualius verslo duomenis ir mokėjimo būdo įvertinimą.

 

Trumpa informacija

Patikimas mažos rizikos įvertinimas, suteikiant kredito reitingą vienoje iš šešių rizikos klasių. Taip pat gausite svarbiausius pagrindinius duomenis, pardavimų ir darbuotojų duomenis bei apibendrinantį kredito reitingą.

Šviesoforo informacija

Greitas nedidelio masto sandorių rizikos įvertinimas naudojant šviesoforą (žalias, geltonas, raudonas). Jūs gaunate svarbius įmonės duomenis, tokius kaip įmonės pavadinimas, įmonės statusas, taip pat adresas ir kontaktiniai duomenys.

Verslo informacija tarptautinė

Detali tarptautinių klientų ir tiekėjų kreditingumo informacija ir rizikos klasifikacija – vidutiniam ir dideliam verslui.

Creditreform Bonität Unternehmen Ausland

Kompaktiška tarptautinė informacija

Sutrumpinta ekonominė informacija, skirta įvertinti savo užsienio partnerius – smulkiam ir vidutiniam verslui.

Trumpa tarptautinė informacija

Greitam kreditingumo įvertinimui naudojant šviesoforą – mažos apimties tarptautiniams sandoriams.

Monitoringas

Tiesioginis pranešimas apie kreditingumo ar pagrindinių duomenų pasikeitimus ir atnaujinta informacija su papildomu pagrindimu. Vidutinės ir didelės rizikos zonai.

Creditreform Firmen Überwachung

Nemokumo stebėjimas

Nuolatinis visų nemokumo/bankroto pareiškimų stebėjimas ir greitas atnaujinimas.

Pranešimas apie kreditingumą

Pranešimas apie reikšmingus kreditingumo pokyčius. Pagrindiniam klientų stebėjimui mažos rizikos zonoje.

Pranešimas apie kontaktinius duomenis

Pasikeitus pagrindiniams duomenims (įmonės pavadinimas, adresas, kontaktiniai duomenys, identifikavimo numeris), būsite nedelsiant informuoti ir gausite aktualius duomenis.

 

Tarptautinis monitoringas

Nuolatinis svarbių klientų ir tiekėjų stebėjimas tarptautiniame versle. Gausite visą reikiamą informaciją apie pakeitimus.

Creditreform Firmen Überwachung Ausland

Pranešimas apie pokyčius užsienyje

Ankstyvas rizikos aptikimas, nurodant reikšmingus verslo partnerių užsienyje pokyčius.

 

950x503-selbsauskunft.jpg

Sužinokite apie save

Atskleidę save „Mano kreditingumas“, visada galite matyti, kaip mes vertiname jūsų mokumą ir kokią informaciją apie jūsų įmonę gali gauti klientai.

Padarykite savęs vertinimą geriausia vizitine kortele.

Creditreform-Eigenauskunft-Privatpersonen-950x503.jpg

Įvertinkite privačius asmenis

Ar jus domina nemokamas savęs vertinimas pagal ES-BDAR 15 str.? Čia pateikiama visa informacija, kurią saugojome apie jus, kaip kredito agentūra.

 

 

Kokią informaciją gaunate iš mūsų?

Norėdami gauti tvirtą pagrindą sprendimų priėmimui B2B versle, iš mūsų gausite informaciją įvairiomis formomis. Visa mūsų informacija yra bendri įmonės duomenys kaip pagrindas. Tai apima ne tik pavadinimą, adresą, telefono numerį arba el. pašto adresą, bet ir mokesčių numerį, firmos pavadinimą ir informaciją apie kompetentingą apylinkės teismą. Be to, svarbi dalis yra atitinkamos įmonės finansinės padėties įvertinimas, t.y. kredito patikrinimas. Čia mes naudojame savo kreditingumo indeksą, kad tiksliai suskirstytume, kiek finansiškai stipri yra atitinkama įmonė, suskirstyta į rizikos klases. Be to, dar vienas komponentas yra siūlomas mokėjimo būdas, kredito reitingas, struktūriniai duomenys – teisinė forma, steigimo ir komercinio registro įrašas, taip pat informacija apie valdymą ir atstovavimo įgaliojimus.
Priklausomai nuo pasirinktos informacijos tipo, taip pat pridedama papildoma informacija apie akcijų paketus, verslo duomenis, metines finansines ataskaitas ar mokėjimų istoriją.

 

Privalumai

  • Gausite aktualią ir kruopščiai patikrintą verslo informaciją – kompaktiška ir aiškia pateikimo forma.
  • Sprendimų priėmimo saugumą užtikrina gerai pagrįsti įmonių kredito reitingai – nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

  • Turite galimybę stebėti visus svarbius esamus klientus ir tiekėjus šalyje ir užsienyje bei stebėti savo verslo partnerius.
  • Mūsų vertinimo pagrindas yra patikimas – dėl didelės duomenų bazės, kurią nuolat atnaujiname ir pildome.