Finansinė atskaitomybė

Mūsų mokumo sertifikato ir Vokietijos mokėjimų patirties fondo (DRD) dėka mes suteikiame galimybę užmegzti atvirą finansinę komunikaciją sėkmingiems verslo santykiams.

Gaukite mokumo sertifikatą ir pasidalykite mokėjimų patirtimi

Skaidrus finansų ir duomenų tvarkymas sukuria pasitikėjimą ir pagrindą ilgalaikiams sėkmingiems verslo santykiams. Jei kaip verslininkas atvirai ir aktyviai pranešate apie savo ekonominę situaciją išoriniam pasauliui, tai gali turėti daug privalumų jums. Tai leidžia signalizuoti apie stabilumą ir sustiprinti savo derybines pozicijas rinkoje – ne tik (potencialių) klientų, verslo partnerių ir darbuotojų, bet ir bankų ar kapitalo tiekėjų atžvilgiu. Jei norite efektyviai pristatyti savo puikią kredito būklę, galite ją profesionaliai įvertinti ir pažymėti Creditreform mokumo sertifikatu (CrefoCert STABILUS).

Ar domitės, kaip patikimai moka jūsų klientai? Tada papildykite savo rizikos valdymą dabartinėmis kitų įmonių mokėjimų istorijomis. Naudodamiesi mūsų duomenų baze, Vokietijos mokėjimų patirties fondu (DRD), suteikiame galimybę nemokamai keistis mokėjimų istorijomis, kad galėtumėte peržiūrėti savo klientų mokėjimų istoriją su kitais tiekėjais. Tai ne tik suteikia išsamų jūsų klientų vaizdą ir savalaikę informaciją apie svarbius pokyčius, bet ir leidžia (anonimiškai) pasidalinti savo žiniomis su bendruomene.

 

Creditreform Lietuva

Kad ir kokia būtų jūsų situacija – turime tinkamą sprendimą

creditreform-drd-950x503.png

Keiskitės mokėjimų patirtimi

Pasinaudokite išorinių mokėjimų patirtimi ir sužinokite, kaip jūsų klientai moka kitiems tiekėjams. Vokietijos mokėjimų patirties fondas suteikia jums informaciją apie mokėjimo sąlygas, ankstyvus ir pradelstus mokėjimus bei mokėjimus laiku. Tuo remdamiesi galite geriau įvertinti savo gautinų sumų portfelį ir suformuoti savo klientų vaizdą.

 

creditreform-crefozert-950x503.png

Patvirtinkite savo mokumą

Sertifikatas CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB „Creditreform Lietuva“ patvirtinimas, kad jį gavusi  bendrovė tikrai išsiskiria stabilumu, t.y., vienerius metus ir daugiau jos mokumo rizika  nepertraukiamai išlieka maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nėra kitų grėsmių įmonei.  Turėdami sertifikatą priklausysite nedidelei ypač stabilių Lietuvos kompanijų grupei. Galite aktyviai komunikuoti  apie savo teigiamą kreditingumą – internete, elektroninių laiškų parašuose ar įvairiuose verslo renginiuose. Tarptautinės kreditų rizikos vertinimo kompanijos oficialus įvertinimas suteiks jums papildomo svorio derybose su bankais ir investuotojais. Sertifikato suteikimo metodika sukurta, remiantis nuo 1879 m. veikiančio kreditingumo vertinimo kompanijų susivienijimo "Verband der Vereine Creditreform" patirtimi. Creditreform reitingavimo instrumentai pripažinti Europos centrinio banko.

 

Sužinokite daugiau